Interne competitie

Hier vind u de stand van de interne competitie. Elke week wordt een ronde gespeeld in 4 klassen: de Grootmeesterklasse (stap 2+ en hoger), de Meesterklasse (stap 1/2), de Promotieklasse (stap 1),  de Eerste Klasse (stap 1 en opstapje).
Je krijgt punten voor elke ronde:

winst = 5
remise = 3
verlies = 1
afwezig met bericht (tijdig) = 3
afwezig zonder bericht = 0

 

Clubkampioenschap  
Tuan Ahn Do 91
Thomas Alvares 85
Robin van Leeuwen 85
Tobias Li-Behn 83
 
   
   
   
   

 

Voorjaarsscompetitie SHTV jeugd
Stand na 6e ronde21-3-2019
Grootmeesterklasse
Jesper Kool22
Finn Schagen22
Thomas Li-Behn22
Zeyd Elouaer20
Henry Giesbertz20
Indy Nederlof18
Tijmen Luzac18
Cas Douw18
Boaz van der Helm18
Yarno Kersten16
Arvind Jaharia16
Sijmen Tool16
Aadya Choudhary15
Merijn van Ardenne14
Imran Abdoelwahid14
Stijn Meijsters14
Jian Li Zhou10
Bruno den Os8
Meesterklasse
Ishak Zwartenberg26
Jaouad Komy26
Joppe Thien22
Zahra Jankie22
Maite Wientjens20
Thijs Bil20
Bart Krens18
Doru Bajireanu18
Stan Konings18
Boye Vilier16
Divya Soerdjpal14
Jacques Ballereau14
Maarten Alvares14
Kaouatar Komy14
Max Overdiek14
Priyanka Bhoelai14
Promotieklasse
Darren Menke26
Arthur van der Waarden24
Yoyo Zhang24
Luke Borghstijn23
Daniel Alvares22
Koert Jan Luzac22
Lucius Jacquet22
Ben Spanjer20
Finn de Wolff20
Jip den Hartog18
Seth van der Helm18
Alyssa Virts18
Robin Schrover17
Antoni Manuschki16
Jackie Shan16
Quinten van der Werf16
Thomas Benjamins16
Yousra Komy16
Ariana Javadi15
Erik Zoutendijk14
Marcus van Mil12
Onur Bagci11
Steef Blok8
Lennart Baudoin6

Najaarscompetitie SHTV jeugd
Eindstand na Ronde 15 24-01-2019
Grootmeesterklasse
Thomas Alvares63 1
Tuan Ahn Do63 1
Tobias Li-Behn61 2
Robin van Leeuwen57 3
Jesper Kool51 4
Indy Nederlof49 5
Tijmen Luzac49 5
Yarno Kersten43
Cas Douw41
Arvind Jaharia39
Boaz van der Helm39
Bruno den Os39
Finn Schagen39
Zeyd Elouaer39
Sijmen Tool37
Henry Giesbertz33
Merijn van Ardenne31
Meesterklasse
Imran Abdoelwahid59 1
Stijn Meijsters59 1
Thomas Li-Behn55 2
Zahra Jankie55 2
Doru Bajireanu53 3
Ishak Zwartenberg49 4
Thijs Bil49 4
Boye Vilier45 5
Jacques Ballereau45 5
Jaouad Komy43
Kaouatar Komy41
Maite Wientjens41
Max Overdiek37
Divya Soerdjpal35
Keanu de Wolff31
Priyanka Bhoelai25
Promotieklasse
Joppe Thien67 1
Maarten Alvares61 2
Finn de Wolff57 3
Bart Krens55 4
Stan Konings55 4
Ben Spanjer53 5
Daniel Alvares49
Quinten van der Werf49
Lucius Jacquet45
Ilya Akbari43
Seth van der Helm43
Yoyo Zhang43
Arthur van der Waarden42
Jip den Hartog41
Darren Menke41
Luke Borghstijn40
Ariana Javadi37
Koert Jan Luzac37
Thomas Benjamins37
Erik Zoutendijk35
Antoni Manuschki31
Yusra Komy31
Jackie Shan28
Robin Schrover27
Marcus van Mil12
Lennart Baudoin10