Overslaan en naar de inhoud gaan
Schaakcombinatie HTV
Meer dan schaken alleen!
Zoekveld
Zoeken
Jeugd
Extern: NK D; kwalificatie NK ABC (dag 1)
Afdeling:
Jeugd
Datum:
zaterdag 25 september 2021 - 10:00
Lees verder
over Extern: NK D; kwalificatie NK ABC (dag 1)
Extern: Jeugdclubcompetitie AC; halve finale E
Locatie: Bosbeskapel!!
Afdeling:
Jeugd
Datum:
zaterdag 2 oktober 2021 - 10:00
Lees verder
over Extern: Jeugdclubcompetitie AC; halve finale E
Extern: Jeugdclubkampioenschap CE
Afdeling:
Jeugd
Datum:
zondag 19 september 2021 - 10:00
Lees verder
over Extern: Jeugdclubkampioenschap CE
Extern: NK E (dag 2)
Afdeling:
Jeugd
Datum:
zondag 12 september 2021 - 10:00
Lees verder
over Extern: NK E (dag 2)
Extern: NK E (dag 1)
Afdeling:
Jeugd
Datum:
zaterdag 11 september 2021 - 10:00
Lees verder
over Extern: NK E (dag 1)
Extern: Open jeugdkampioenschap Gouda
Afdeling:
Jeugd
Datum:
zaterdag 4 september 2021 - 10:00
Lees verder
over Extern: Open jeugdkampioenschap Gouda
Slotavond
Afdeling:
Jeugd
Datum:
donderdag 7 juli 2022 - 18:15
Lees verder
over Slotavond
13e ronde voorjaarscompetitie
Afdeling:
Jeugd
Datum:
donderdag 16 juni 2022 - 18:15
Lees verder
over 13e ronde voorjaarscompetitie
12e ronde voorjaarscompetitie
Afdeling:
Jeugd
Datum:
donderdag 9 juni 2022 - 18:15
Lees verder
over 12e ronde voorjaarscompetitie
11e ronde voorjaarscompetitie
Afdeling:
Jeugd
Datum:
donderdag 2 juni 2022 - 18:15
Lees verder
over 11e ronde voorjaarscompetitie
Pagina's
« eerste
‹ vorige
…
18
19
20
21
22
23
24
25
26
…
volgende ›
laatste »
Home
Over SHTV
Kalender
Interne competitie
Laddercompetitie
Rapidkampioenschap
Snelschaakkampioenschap
Externe competitie
Open kampioenschap
Evenementen
Kampioenen
Ratings
Clubblad
Links
Jeugd
Onze jeugdafdeling
Jeugdkalender
Interne competitie
Toernooiprestaties
Grand Prix
Partijen
Foto's
Zomerkamp
Gebruikerslogin
Gebruikersnaam
*
Wachtwoord
*
Nieuw account aanmaken
Nieuw wachtwoord aanvragen
(advertentie)
Nieuwste clubblad
maart 2024
Kalender
donderdag 4 april
12e ronde interne competitie
donderdag 11 april
Inhaalavond/laddercompetitie
woensdag 17 april
SHTV H2 - Voorburg H1
donderdag 18 april
13e ronde interne competitie
zaterdag 20 april
Caissa K2 - SHTV K1
woensdag 24 april
DSC H2 - SHTV H1
Jeugdkalender
donderdag 4 april
Les en competitie periode 3 ronde 5
zaterdag 6 april
Extern: Grand Prix 5 (Haeghe Ooievaar)
donderdag 11 april
Les en competitie periode 3 ronde 6
donderdag 18 april
Les en competitie periode 3 ronde 7
donderdag 25 april
Les en competitie periode 3 ronde 8
donderdag 2 mei
GEEN JEUGDSCHAAK
Bardienst
Rooster