Interne competitie

Hier vind u de stand van de interne competitie. Elke week wordt een ronde gespeeld in 4 klassen: de Grootmeesterklasse (stap 2+ en hoger), de Meesterklasse (stap 1/2), de Promotieklasse (stap 1),  de Eerste Klasse (stap 1 en opstapje).
Je krijgt punten voor elke ronde:

winst = 5
remise = 3
verlies = 1
afwezig met bericht (tijdig) = 3
afwezig zonder bericht = 0

 

  stand clubkampioenschap  
1 Thomas Alvares 68
1 Tuan Ahn Do 68
2 Tobias Li-Behn 66
3 Robin van Leeuwen 62
Voorjaarsscompetitie SHTV jeugd
Stand na eerste ronde7-2-2018
Grootmeesterklasse
Jesper Kool5
Indy Nederlof5
Tijmen Luzac5
Cas Douw5
Imran Abdoelwahid5
Stijn Meijsters5
Bruno den Os3
Zeyd Elouaer3
Henry Giesbertz3
Yarno Kersten1
Arvind Jaharia1
Boaz van der Helm1
Finn Schagen1
Sijmen Tool1
Merijn van Ardenne1
Jian Li Zhou1
Thomas Li-Behn1
Aadya Choudhary0
Meesterklasse
Boye Vilier5
Doru Bajireanu5
Ishak Zwartenberg5
Jaouad Komy5
Joppe Thien5
Maarten Alvares5
Maite Wientjens5
Bart Krens1
Divya Soerdjpal1
Jacques Ballereau1
Kaouatar Komy1
Max Overdiek1
Priyanka Bhoelai1
Stan Konings1
Thijs Bil1
Zahra Jankie1
Promotieklasse
Ben Spanjer5
Daniel Alvares5
Darren Menke5
Finn de Wolff5
Jip den Hartog5
Koert Jan Luzac5
Yoyo Zhang5
Yusra Komy5
Luke Borghstijn5
Alyssa Virts5
Arthur van der Waarden3
Erik Zoutendijk3
Quinten van der Werf3
Seth van der Helm3
Antoni Manuschki1
Ariana Javadi1
Jackie Shan1
Lennart Baudoin1
Marcus van Mil1
Lucius Jacquet1
Steef Blok1
Thomas Benjamins1
Onur Bagci1

Najaarscompetitie SHTV jeugd
Eindstand na Ronde 15 24-01-2019
Grootmeesterklasse
Thomas Alvares63 1
Tuan Ahn Do63 1
Tobias Li-Behn61 2
Robin van Leeuwen57 3
Jesper Kool51 4
Indy Nederlof49 5
Tijmen Luzac49 5
Yarno Kersten43
Cas Douw41
Arvind Jaharia39
Boaz van der Helm39
Bruno den Os39
Finn Schagen39
Zeyd Elouaer39
Sijmen Tool37
Henry Giesbertz33
Merijn van Ardenne31
Meesterklasse
Imran Abdoelwahid59 1
Stijn Meijsters59 1
Thomas Li-Behn55 2
Zahra Jankie55 2
Doru Bajireanu53 3
Ishak Zwartenberg49 4
Thijs Bil49 4
Boye Vilier45 5
Jacques Ballereau45 5
Jaouad Komy43
Kaouatar Komy41
Maite Wientjens41
Max Overdiek37
Divya Soerdjpal35
Keanu de Wolff31
Priyanka Bhoelai25
Promotieklasse
Joppe Thien67 1
Maarten Alvares61 2
Finn de Wolff57 3
Bart Krens55 4
Stan Konings55 4
Ben Spanjer53 5
Daniel Alvares49
Quinten van der Werf49
Lucius Jacquet45
Ilya Akbari43
Seth van der Helm43
Yoyo Zhang43
Arthur van der Waarden42
Jip den Hartog41
Darren Menke41
Luke Borghstijn40
Ariana Javadi37
Koert Jan Luzac37
Thomas Benjamins37
Erik Zoutendijk35
Antoni Manuschki31
Yusra Komy31
Jackie Shan28
Robin Schrover27
Marcus van Mil12
Lennart Baudoin10