Interne competitie

Hier vind u de stand van de interne competitie. Elke week wordt een ronde gespeeld in 4 klassen: de Grootmeesterklasse (stap 2+ en hoger), de Meesterklasse (stap 1/2), de Promotieklasse (stap 1),  de Eerste Klasse (stap 1 en opstapje).
Je krijgt punten voor elke ronde:

winst = 5
remise = 3
verlies = 1
afwezig met bericht (tijdig) = 3
afwezig zonder bericht = 0

Clubkampioenschap  
Tuan Ahn Do 112
Thomas Alvares 110
Robin van Leeuwen 110
Tobias Li-Behn 99
Voorjaarsscompetitie SHTV jeugd
Stand na 11e ronde16-5-2019
Grootmeesterklasse
Cas Douw39
Jesper Kool35
Tijmen Luzac35
Finn Schagen35
Imran Abdoelwahid35
Henry Giesbertz33
Thomas Li-Behn33
Indy Nederlof31
Yarno Kersten31
Arvind Jaharia31
Boaz van der Helm31
Zeyd Elouaer29
Stijn Meijsters29
Aadya Choudhary28
Merijn van Ardenne27
Sijmen Tool25
Bruno den Os21
Jian Li Zhou19
Meesterklasse
Ishak Zwartenberg47
Joppe Thien43
Thijs Bil41
Zahra Jankie39
Boye Vilier35
Doru Bajireanu35
Jacques Ballereau35
Jaouad Komy35
Stan Konings33
Bart Krens31
Maarten Alvares31
Kaouatar Komy27
Maite Wientjens27
Divya Soerdjpal25
Priyanka Bhoelai25
Max Overdiek23
Promotieklasse
Yoyo Zhang47
Luke Borghstijn44
Daniel Alvares41
Darren Menke39
Koert Jan Luzac39
Arthur van der Waarden37
Ben Spanjer37
Jip den Hartog35
Erik Zoutendijk33
Finn de Wolff33
Lucius Jacquet33
Seth van der Helm33
Quinten van der Werf31
Jackie Shan30
Robin Schrover30
Antoni Manuschki29
Yousra Komy29
Alyssa Virts29
Thomas Benjamins27
Marcus van Mil25
Ariana Javadi23
Lennart Baudoin19
Steef Blok18
Onur Bagci15
Dirk van der Veen6
Ranveer Bhoelai1

Najaarscompetitie SHTV jeugd
Eindstand na Ronde 15 24-01-2019
Grootmeesterklasse
Thomas Alvares63 1
Tuan Anh Do63 1
Tobias Li-Behn61 2
Robin van Leeuwen57 3
Jesper Kool51 4
Indy Nederlof49 5
Tijmen Luzac49 5
Yarno Kersten43
Cas Douw41
Arvind Jaharia39
Boaz van der Helm39
Bruno den Os39
Finn Schagen39
Zeyd Elouaer39
Sijmen Tool37
Henry Giesbertz33
Merijn van Ardenne31
Meesterklasse
Imran Abdoelwahid59 1
Stijn Meijsters59 1
Thomas Li-Behn55 2
Zahra Jankie55 2
Doru Bajireanu53 3
Ishak Zwartenberg49 4
Thijs Bil49 4
Boye Vilier45 5
Jacques Ballereau45 5
Jaouad Komy43
Kaouatar Komy41
Maite Wientjens41
Max Overdiek37
Divya Soerdjpal35
Keanu de Wolff31
Priyanka Bhoelai25
Promotieklasse
Joppe Thien67 1
Maarten Alvares61 2
Finn de Wolff57 3
Bart Krens55 4
Stan Konings55 4
Ben Spanjer53 5
Daniel Alvares49
Quinten van der Werf49
Lucius Jacquet45
Ilya Akbari43
Seth van der Helm43
Yoyo Zhang43
Arthur van der Waarden42
Jip den Hartog41
Darren Menke41
Luke Borghstijn40
Ariana Javadi37
Koert Jan Luzac37
Thomas Benjamins37
Erik Zoutendijk35
Antoni Manuschki31
Yusra Komy31
Jackie Shan28
Robin Schrover27
Marcus van Mil12
Lennart Baudoin10