Rapidkampioenschap

Het was amper spannend meer te noemen voor Erik. De grootste concurrent William was vorige keer op achterstand gezet en was deze keer niet aanwezig. Daarachter was het speelveld nog compleet open en gedurende de avond tekende zich een complete verrassing af op het podium. We moeten terug naar het seizoen 2003-2004 bij Haagse Toren voor de laatste podiumplaats van de uiteindelijke nummer 2 (ondergetekende). William werd nog derde, kreeg een punt voor de gemiste avond en bleef zodoende André Wagner net voor.

Het was vakantie en zodoende meldden zich slechts 14 spelers voor de laatste avond. Zoiets is voor Zwitsers natuurlijk lastig, want Erik had op een gegeven moment wel alle spelers die in de buurt stonden gehad en begon vrolijk zijn 100%-score te verdedigen. Na ronde 8 was hij zeker van de titel. André en Geurt Jan speelden een salonremise in ronde 9 en Meile pakte net na André de 5e plaats. Rik Pronk, die eerder op de avond Geurt Jan had laten ontsnappen, werd ongedeeld 6e.

 

Eindstand na 9 ronden:

NaamratingptnwpSB
1Erik van der Raaf20819.045.545.50
2Geurt Jan van der Meiden16326.545.027.75
3William van Zanten20216.052.529.00
4André Wagner15845.551.028.50
5Meile Tamminga16885.550.026.00
6Rik Pronk17815.047.020.75
7Evert Baak18924.548.022.50
8Ton Bodaan18534.543.018.00
9Thijs Michels4.538.013.50
10Karl Baak18684.536.514.75
11Hans Segers19364.046.516.50
12Franck Melssen17774.045.012.50
13Gert-Jan Willighagen18734.044.516.25
14Justus van Klaveren16854.042.515.00
15Olav van Leeuwen18444.041.513.00
16Mitchell Vuong10044.039.012.50
17Rob Dijkstra14374.037.512.50
18Wim Vermeulen11294.030.08.50
19Eric Alvares15513.041.08.50
20Ruud van Dijk13203.038.510.50
21Piet Sikkes15973.038.58.50
22Armin Segger17943.037.09.50
23Claudia Fasil13143.032.07.00
24Pim van der Meiden13512.035.04.50
25Kees van Gelder14822.034.06.00
26Martin Brummelkamp8001.036.53.50

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007