Interne competitie
Hier vind u de stand van de interne competitie.
De puntentelling is:
winst = 5
remise = 3
verlies = 1
afwezig met bericht (tijdig) = 3
afwezig zonder bericht = 0
Je mag in iedere periode een keer wegblijven, dan krijg je 3 punten. Bij iedere volgende absentie krijg je geen punten voor de betreffende ronde.
Eindstanden eerste periode | ||
---|---|---|
Grootmeesterklasse | ||
Groep 1 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Jesper Kool | 46 |
2 | Shinsaku Okita | 34 |
3 | Ryoga Okita | 34 |
4 | Michael Flügel | 32 |
5 | Zeyd Elouaer | 20 |
6 | Wietse Tool | 14 |
Groep 2 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Ömer Kara | 38 |
2 | Rishit Srivastava | 32 |
3 | Ishak Zwartenberg | 28 |
4 | Dhanesh Bajnath | 26 |
5 | Bruno den Os | 26 |
6 | Tijmen Luzac | 24 |
7 | Imran Abdoel Wahid | 22 |
Groep 3 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Daniel Alvares | 40 |
2 | Rowin Pennock | 34 |
3 | Stijn Meijster | 32 |
4 | Sijmen Tool | 32 |
5 | Bart Krens | 30 |
6 | Zahra Jankie | 30 |
7 | Taylor Bresler | 26 |
8 | Merijn van Ardenne | 20 |
Groep 4 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Tijn Konings-Lê | 36 |
2 | Abhyuday Jha | 34 |
3 | Hasan Bulaca | 32 |
4 | Brandon Chan | 30 |
5 | Caspar den Os | 28 |
6 | Huseyin Bulaca | 24 |
7 | Yoyo Zhang | 20 |
Groep 5 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Dion Lusia | 38 |
2 | Morris de Gelder | 30 |
3 | Adam Majer | 30 |
4 | Jo Iijima | 30 |
5 | Enes Sertkaya | 30 |
6 | Daan Koelman | 24 |
7 | Jari Klijnstra | 16 |
Groep 6 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Skyler van Dalen | 40 |
2 | Rin Okita | 38 |
3 | Lennart Baudoin | 28 |
4 | Koert-Jan Luzac | 24 |
5 | Alex Antoniades | 22 |
6 | Linde Pennock | 18 |
Promotieklasse | ||
Groep 1 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Selim Bumin | 38 |
2 | Arthur Davtyan | 34 |
3 | Yuto Kashiwagi | 32 |
4 | Kevser Bulaca | 28 |
5 | Elizabeth Miller | 25 |
6 | Greta Miller | 24 |
7 | Adelka Majerová | 17 |
Groep 2 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Pim Berière | 36 |
2 | Benja Verbaan | 34 |
3 | Zep Spaans | 34 |
4 | Keito Kashiwagi | 30 |
5 | Andreea Marcu | 26 |
6 | Marijn Bomas | 22 |
7 | Milan Ratia | 22 |
8 | Zsolt Mondo | 18 |
Groep 3 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Rasa Kashef | 46 |
2 | Tristan Kroes | 36 |
3 | Ishana Rana | 34 |
4 | Alan Majer | 32 |
5 | Arman Davtyan | 32 |
6 | Pieter Vlaar | 30 |
7 | Berfin Sertkaya | 26 |
8 | Jenna Elouaer | 26 |
9 | Minhal Al-Laithi | 22 |
10 | Jumana Al-Laithi | 17 |
11 | Felix Hoogendorp | 16 |
Eindstanden tweede periode | ||
---|---|---|
Grootmeesterklasse | ||
Groep 1 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Michael Flügel | 30 |
2 | Ryoga Okita | 28 |
3 | Shinsaku Okita | 28 |
4 | Ömer Kara | 22 |
5 | Zeyd Elouaer | 22 |
6 | Rishit Srivastava | 20 |
7 | Jesper Kool | 18 |
8 | Wietse Tool | 10 |
Groep 2 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Tijmen Luzac | 32 |
2 | Daniel Alvares | 28 |
3 | Bruno den Os | 26 |
4 | Ishak Zwartenberg | 22 |
5 | Imran Abdoel Wahid | 22 |
6 | Dhanesh Bajnath | 16 |
7 | Rowin Pennock | 14 |
Groep 3 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Sijmen Tool | 30 |
2 | Merijn van Ardenne | 26 |
3 | Bart Krens | 24 |
4 | Zahra Jankie | 22 |
5 | Tijn Konings-Lê | 22 |
6 | Stijn Meijster | 20 |
7 | Taylor Bresler | 20 |
8 | Abhyuday Jha | 14 |
Groep 4 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Dion Lusia | 28 |
2 | Huseyin Bulaca | 26 |
3 | Yoyo Zhang | 24 |
4 | Brandon Chan | 20 |
5 | Hasan Bulaca | 18 |
6 | Caspar den Os | 16 |
Groep 5 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Skyler van Dalen | 30 |
2 | Daan Koelman | 30 |
3 | Adam Majer | 26 |
4 | Jari Klijnstra | 24 |
5 | Sebastiaan Mergenthaler | 24 |
6 | Jo Iijima | 22 |
7 | Rin Okita | 20 |
8 | Morris de Gelder | 18 |
9 | Enes Sertkaya | 18 |
Groep 6 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Lennart Baudoin | 26 |
2 | Jinja Kinyak | 24 |
3 | Alex Antoniades | 24 |
4 | Sun Holtus | 18 |
5 | Linde Pennock | 16 |
6 | Koert-Jan Luzac | 14 |
Promotieklasse | ||
Groep 1 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Yuto Kashiwagi | 34 |
2 | Arthur Davtyan | 32 |
3 | Pim Berière | 30 |
4 | Benja Verbaan | 26 |
5 | Elizabeth Miller | 24 |
6 | Greta Miller | 24 |
7 | Selim Bumin | 20 |
8 | Zep Spaans | 16 |
9 | Kevser Bulaca | 16 |
10 | Adelka Majerová | 10 |
Groep 2 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Rasa Kashef | 36 |
2 | Luc Visser | 28 |
3 | Tijmen Bauling | 24 |
4 | Mats Laning | 24 |
5 | Keito Kashiwagi | 24 |
6 | Marijn Bomas | 22 |
7 | Andreea Marcu | 22 |
8 | Tristan Kroes | 14 |
9 | Zsolt Mondo | 10 |
10 | Milan Ratia | 10 |
Groep 3 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Jilles Velders | 40 |
2 | Nolan Pels | 32 |
3 | Gonzalo Alemañ Hernandez | 24 |
4 | Alan Majer | 24 |
5 | Pieter Vlaar | 22 |
6 | Ishana Rana | 22 |
7 | Jelle Snijder | 18 |
8 | Arman Davtyan | 18 |
9 | Berfin Sertkaya | 14 |
Groep 4 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Milo Denker | 30 |
2 | Jumana Al-Laithi | 28 |
3 | Servan Bozbey | 26 |
4 | Fosse Vermeer | 26 |
5 | Minhal Al-Laithi | 24 |
6 | Felix Hoogendorp | 22 |
7 | Aren Bozbey | 14 |
8 | Jenna Elouaer | 12 |
2023-2024 derde periode - - Group 1 | ||
---|---|---|
Groep 1 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Michael Flügel | 15 |
2 | Shinsaku Okita | 13 |
3 | Jesper Kool | 13 |
4 | Daniel Alvares | 11 |
5 | Ryoga Okita | 7 |
6 | Tijmen Luzac | 7 |
7 | Ömer Kara | 5 |
8 | Zeyd Elouaer | 5 |
9 | Rishit Srivastava | 3 |
Groep 2 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Wietse Tool | 15 |
2 | Merijn van Ardenne | 13 |
3 | Rowin Pennock | 7 |
4 | Imran Abdoel Wahid | 7 |
5 | Bruno den Os | 5 |
6 | Sijmen Tool | 5 |
7 | Ishak Zwartenberg | 5 |
8 | Dhanesh Bajnath | 5 |
Groep 3 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Stijn Meijster | 15 |
2 | Taylor Bresler | 13 |
3 | Bart Krens | 11 |
4 | Zahra Jankie | 9 |
5 | Tijn Konings-Lê | 7 |
6 | Abhyuday Jha | 5 |
7 | Dion Lusia | 5 |
8 | Huseyin Bulaca | 3 |
Groep 4 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Skyler van Dalen | 15 |
2 | Hasan Bulaca | 11 |
3 | Caspar den Os | 9 |
4 | Yoyo Zhang | 9 |
5 | Brandon Chan | 9 |
6 | Daan Koelman | 5 |
Groep 5 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Jari Klijnstra | 15 |
2 | Adam Majer | 11 |
3 | Sebastiaan Mergenthaler | 11 |
4 | Jinja Kinyak | 9 |
5 | Morris de Gelder | 9 |
6 | Rin Okita | 7 |
7 | Jo Iijima | 7 |
8 | Enes Sertkaya | 5 |
9 | Lennart Baudoin | 3 |
Groep 6 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Arthur Davtyan | 15 |
2 | Alex Antoniades | 15 |
3 | Linde Pennock | 11 |
4 | Sun Holtus | 7 |
5 | Koert-Jan Luzac | 3 |
6 | Yuto Kashiwagi | 3 |
Promotieklasse | ||
Groep 1 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Pim Berière | 15 |
2 | Benja Verbaan | 11 |
3 | Selim Bumin | 11 |
4 | Elizabeth Miller | 11 |
5 | Greta Miller | 9 |
6 | Kevser Bulaca | 9 |
7 | Luc Visser | 7 |
8 | Zep Spaans | 7 |
9 | Rasa Kashef | 5 |
10 | Adelka Majerová | 5 |
Groep 2 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Tijmen Bauling | 13 |
2 | Andreea Marcu | 13 |
3 | Jilles Velders | 11 |
4 | Milan Ratia | 11 |
5 | Keito Kashiwagi | 9 |
6 | Mats Laning | 9 |
7 | Zsolt Mondo | 9 |
8 | Nolan Pels | 7 |
9 | Marijn Bomas | 7 |
10 | Tristan Kroes | 3 |
Groep 3 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Jelle Snijder | 13 |
2 | Ishana Rana | 11 |
3 | Arman Davtyan | 11 |
4 | Gonzalo Alemañ Hernandez | 9 |
5 | Alan Majer | 9 |
6 | Berfin Sertkaya | 9 |
7 | Milo Denker | 7 |
8 | Pieter Vlaar | 5 |
9 | Jumana Al-Laithi | 3 |
Groep 4 | ||
Pos | Name | Score |
1 | Fosse Vermeer | 11 |
2 | Minhal Al-Laithi | 7 |
3 | Servan Bozbey | 5 |
4 | Aren Bozbey | 5 |
5 | Jenna Elouaer | 5 |
6 | Felix Hoogendorp | 3 |