Gemeentelijk schoolsporttoernooi weer groot succes

Op 15 maart 2017 was het, intussen traditionele, BO toernooi. Dit toernooi is met rond de 100 deelnemers een van de drukst bezochte toernooien van de HSB en elk jaar weer een enorm succes. Met 14 verschillende scholen waren er misschien minder scholen dan vorig jaar maar de drukte was er niet minder om.

Alle groepen waren goed gevuld en er werd prima doorgespeeld. Zodoende kwamen alle groepen uiteindelijk op 7 ronden uit.

Naast de gebruikelijke cijfertjes die hieronder te vinden zijn, wil ik de volgende mensen bedanken voor hun inzet en hulp om dit toernooi mogelijk te maken: Jolanda Dekker, Ton Bodaan, André Wagner, Rik Pronk, Franck Melssen, Poulien Knipscheer, Olav van Leeuwen en Michelle de Liefde.

Volgend jaar hopen we iedereen weer te zien!

 

Groep 4

  Naam score w.p. S.B.
1 Jesper Kool (Zonn) 7.0 26.0 26.00
2 Daniel Schaap (E-H) 5.0 31.0 19.00
3 Finn Schagen (Zonn) 5.0 30.5 19.50
4 Zahra Jankie (Zonn) 5.0 27.0 17.00
5 Yannick Groos (Wlelie) 4.0 29.0 14.00
6 Gijs Meeuse (Lid) 4.0 27.5 12.00
7 Refik Ikanovic (Ley) 4.0 23.5 11.00
8 Kayra Sahin (Font) 3.5 31.5 12.75
9 Bjarne Mulders (WdZ) 3.5 25.0 9.25
10 Pepijn Groenewold (Zonn) 3.0 27.5 8.00
11 Thomas Dijkhuijsen (Lid) 3.0 26.0 8.00
12 Jimmie Baars (Wlelie) 3.0 21.5 5.50
13 Alex Schuijt (Wland) 3.0 18.0 6.25
14 Feline van Leeuwen (Zonn) 3.0 17.5 4.50
15 Arda Tasdemir (Ley) 2.5 20.0 5.75
16 Taylan Ayirkan (Ley) 2.0 19.0 2.50
17 Ilayda Inci (Ley) 1.5 22.5 2.25
18 Eva Maryaike de Vries (Zonn) 1.0 18.0 2.75

 

Groep 5

  Naam score w.p. S.B.
1 Robin van Leeuwen (Rey) 7.0 30.5 30.50
2 Djamaldi Coene (Rey) 5.0 30.5 18.50
3 Tim de Torbal (Hert) 5.0 29.5 18.50
4 Cas Douw (Rey) 5.0 27.0 18.00
5 Imran Abdoel (Zonn) 5.0 26.5 16.00
6 Yarno Kersten (Rey) 5.0 23.5 13.50
7 Bas van Rijn (ENMS) 4.5 24.5 14.25
8 Idan Blasband (ENMS) 4.0 33.5 16.50
9 Arjun Bisoen (Wland) 4.0 28.0 13.25
10 Keanu v.d. Bie (Ley) 4.0 28.0 12.00
11 Levi Kamerbeek (Rey) 4.0 23.5 12.50
12 Mirko Knoester (Zonn) 3.5 28.0 11.50
13 Siobhan Soehawan (Wland) 3.5 27.0 9.75
14 Bradley (Hor) 3.5 26.5 10.25
15 Imen van Zessen (Galj) 3.5 25.0 10.75
16 Mehmet Sahbudak (Ley) 3.5 24.5 11.00
17 Carlito (Rey) 3.5 18.5 8.25
18 Biko van Muijsenberg (WdZ) 3.0 25.5 10.00
19 Dave Ng (Wland) 3.0 21.0 5.50
20 Zahier (Rey) 3.0 19.5 4.00
21 Tijn Schagen (Zonn) 2.5 25.5 7.25
22 Jay-den (Hor) 2.5 24.5 6.75
23 Birk Bron (Zonn) 2.5 20.5 3.00
24 Esmee Verwoerd (Rey) 2.5 20.0 3.25
25 Dex Geerling (Zonn) 2.0 24.0 4.75
26 Kaoutar Komy (Rey) 2.0 15.0 1.50
27 Yara (Wlelie) 1.5 16.5 1.00
28 Yusuf (Rey) 0.0 19.5 0.00
29 Kayra Sahin (Font) 0.0 17.5 0.00

 

Groep 6

  Naam score w.p. S.B.
1 Indy Nederlof (WdZ) 7.0 27.0 27.00
2 Victor Neering (WdZ) 5.5 28.5 19.50
3 Cas Walravens (Wland) 4.5 27.5 14.75
4 Shae Tjien a Fat (WdZ) 4.0 28.0 12.50
5 Kaj van de Ven (WdZ) 4.0 27.5 14.25
6 Floris Vriezen (Lid) 4.0 26.0 15.00
7 Berjan Vogel (E-H) 4.0 25.0 11.50
8 Emre Ilman (Hor) 4.0 22.5 8.50
9 Ysila Taramov (Rey) 4.0 22.0 11.00
10 Maxim Portik (AFrank) 3.5 26.0 11.25
11 Flora Bakermans (Rey) 3.0 28.5 10.00
12 Yassine Hallouzi (AFrank) 3.0 27.5 11.00
13 Hamza El Maggari (AFrank) 3.0 23.0 6.50
14 Soufian El Kadiri (AFrank) 3.0 21.5 8.25
15 Tijn Bisschop (Wland) 3.0 20.0 6.75
16 Nina Peerenboom (Rey) 3.0 20.0 6.75
17 Amelia Cerlak (AFrank) 3.0 18.5 4.50
18 Jayden Stahlecker (Zonn) 2.0 28.0 6.00
19 Iwan Harper (E-H) 2.0 22.0 4.50
20 Ayman Arbab (Wland) 0.5 21.0 1.50

 

Groep 7

  Naam score w.p. S.B.
1 Thomas Alvares (Rey) 7.0 31.0 31.00
2 Julian Looijenstijn (WdZ) 6.0 28.0 21.00
3 Jochem Meeuse (Lid) 5.0 32.0 19.00
4 Florean de Graaf (Wland) 4.5 28.0 14.75
5 Pepijn Pegels (Lid) 4.5 25.0 12.00
6 Eyal Blasband 4.0 29.0 12.50
7 Marijn v. Ardenne (Rey) 4.0 27.5 12.00
8 Niels Galjaard (WdZ) 4.0 24.5 12.50
9 Simon Schaap (E-H) 4.0 24.5 10.50
10 Allard Bos (Rey) 3.5 27.0 10.00
11 Lara Peerenboom (Rey) 3.5 27.0 9.50
12 Hélène Eeken (Wland) 3.5 24.0 10.25
13 Evan Vriezen (Lid) 3.5 15.5 6.00
14 Jaouad Komy (Rey) 3.0 23.5 9.00
15 Thijs Dekker (E-H) 3.0 21.0 5.50
16 Sarosh Habiboellah (Rey) 3.0 21.0 4.50
17 Lucas de Boer (Lid) 2.5 24.0 6.00
18 Marlon van Enk (Rey) 2.5 22.0 6.00
19 Tycho Vanbrabant (Wland) 2.5 18.0 3.50
20 Shivaan Sital (Rey) 2.0 20.0 4.50
21 Simcha Bremen (E-H) 1.5 19.5 3.00

 

Groep 8

  Naam score w.p. S.B.
1 Hu Wen Jun (Hor) 6.0 20.5 20.50
2 Janno Wilpshaar (Wland) 4.0 20.5 10.50
3 Sander Luo (Hor) 4.0 18.5 9.50
4 Eline Eeken (Wland) 4.0 16.5 6.50
5 Brent Schouten (Wland) 3.0 22.5 8.50
6 Jeroen Welman (Wlelie) 3.0 16.0 3.50
7 Yuan (Hor) 2.5 17.5 3.75
8 Jesse Schelwald (Wland) 2.0 15.5 1.50
9 Annas Hajjari (AFrank) 1.5 15.5 1.25
10 Mehdi Cosar (AFrank) 0.0 17.0 0.00

 

Gebruikte afkortingen
AFrank (OBS Anne Frank), E-H (Eben-Haëzerschool), ENMS (Eerste Nederlandse Montessori School), Font (De Fontein), Galj (OBS Galjoen), Hert (Den Hertogschool), Hor (De Horizon), Ley (CB Leyenburg), Lid (Liduinaschool), Rey (De la Reyschool), WdZ (Willem de Zwijgerschool), Wland (Daltonschool Waterland), Wlelie (CBS De Waterlelie), Zonn (De Zonnebloem)