Senioren

Botwinnik 1 - SHTV 2

Afdeling: 
Datum: 
donderdag 15 maart 2018 - 19:45

Locatie: 2-B Home

Dr. J.W. Paltelaan 103
2712 PT Zoetermeer

DSC 4 - SHTV 2

Afdeling: 
Datum: 
maandag 11 december 2017 - 19:45

Locatie: DuWo Denksportcentrum 'Sebastiaansbrug'

Zusterlaan 110-268
2611 MP Delft

Schaakhuis 2 - SHTV 2

Afdeling: 
Datum: 
maandag 16 oktober 2017 - 19:45

Locatie: Schaakhuis En Passant

Looijerstraat 1
2512 CK Den Haag

SHTV 2 - DD 3

Afdeling: 
Datum: 
donderdag 8 februari 2018 - 19:45

SHTV 2 - RSC-Belgisch Park 1

Afdeling: 
Datum: 
donderdag 30 november 2017 - 19:45

SHTV 2 - Promotie 2

Afdeling: 
Datum: 
donderdag 28 september 2017 - 19:45

Interne begonnen met verrassende uitslagen

[Event "Interne competitie"]
[Site "SHTV"]
[Date "2017.09.21"]
[Round "1"]
[White "Ruud"]
[Black "Rik"]
[Result "*"]
[SetUp "1"]
[FEN "r4rk1/5pb1/p2Bp1pp/1pp4P/4bP2/1QP4R/PP2B1q1/2KR4 w - - 0 25"]
[PlyCount "7"]
[Annotator "Rik"]

25. Bf1 {Voor de liefhebbers van schaakpsychologie.  Na wits 25e
zet (Lf1) staat deze stelling op het bord.  Zwart heeft een winnende stelling.
na 25. ... Df2 dreigt c4 (Weg en mat).   Maar jammer genoeg voor mij "zie" ik
een leukere combinatie met direct c4. Met het idee om een pion op a2 te
krijgen die dan weer een dame wordt. Die koning kan immers niet van de
onderste rij af, toch?  Deze denkfout staat ook wel bekend als "sticky
pieces". In je gedachten blijven stukken op hun plek plakken die er in werkelijkheid al niet meer zijn.
Dus volgde er:} c4 26. Bxg2 cxb3 27. Bxe4 bxa2 28. Kc2 {Auw. die loper en dame
zijn in werkelijkheid dus allang verdwenen. :-)} *

Aan de elf borden zaten twee nieuwe gezichten: Sophie Gieben (18), terug na zes jaar afwezigheid en Lars van Megchelen (16),  konden bij hun eerste optreden het verschil nog niet maken. Hun spel belooft echter meer.

Interne: loperoffer op h7

[Event "Interne competitie"]
[Site "SHTV"]
[Date "2017.9.21"]
[Round "1"]
[White "Eric Alvares"]
[Black "Hans Segers"]
[Result "*"]
[WhiteELO "1590"]
[BlackELO "1987"]
[SetUp "1"]
[FEN "2b2rk1/rpq3p1/p2p1p2/3PpP1Q/1n6/1N5R/PPP3PP/R5K1 b - - 0 19"]

%Created by Caissa's Web PGN Editor

Uitslagen zwart-witcompetitie 2017-2018

Ronde: 
8
André Wagner                       - Hans Segers                          1-1
Piet Sikkes                        - Indy Nederlof                        1-0
Thijs Michels                      - Rob Dijkstra                         0-1
Rik Pronk                          - Lars van Megchelen                   1½-½
Bruno den Os                       - Boaz van der Helm                    1-0
Jaap Luyendijk                     - Thomas Alvares                       0-1
Kawang Choi                        - Mitchell Vuong                       0-1
Maarten van der Vegt               - Tobias Li-Behn                       1-0
Martin Brummelkamp                 - Eric Alvares                         0-1
Ruud van Dijk                      - Robin van Leeuwen                    0-1

Ronde 7
Ton Bodaan                         - Eric Alvares                         2-0
Wim Vermeulen                      - Kees van Gelder                      0-2

Ronde 6
Robin van Leeuwen                  - Thijs Michels                        1-0
Bruno den Os                       - Claudia Fasil                        0-1
Jasper Kirpensteijn                - Rob Dijkstra                         0-1
Indy Nederlof                      - Franck Melssen                       0-1
Tobias Li-Behn                     - Wim Vermeulen                        0-1
Boaz van der Helm                  - Martin Brummelkamp                   1-0

Ronde 5
Rik Pronk                          - Franck Melssen                       0-1
André Wagner                       - Wim Vermeulen                        2-0

Ronde 4
Hans Segers                        - Peter Vorstermans                    ½-1½
Lars van Megchelen                 - Martin Brummelkamp                   1-0
Tobias Li-Behn                     - Luuk van der Ham                     2-0
Thomas Luk                         - Justus van Klaveren                  1-1
Wouter Slob                        - Boaz van der Helm                    1-0
Tuan Ahn Do                        - Indy Nederlof                        1-0
Jesper Kool                        - Thomas Alvares                       0-1
Bruno den Os                       - Rob Dijkstra                         0-2
Sophie Gieben                      - Robin van Leeuwen                    0-1
Kynthia Orfanidis                  - Tuan Ahn Do                          0-1
Wim Vermeulen                      - Indy Nederlof                        2-0

Ronde 3
Franck Melssen                     - André Wagner                         1-1
Claudia Fasil                      - Wim Vermeulen                        0-1

Ronde 2
Henry Giesbertz                    - Claudia Fasil                        0-1
Paul Giesbertz                     - Jesper Kool                          1-0
Max Kanbier                        - Tobias Li-Behn                       1½-½
Franck Melssen                     - Ton Bodaan                           ½-1½
André Wagner                       - Piet Sikkes                          2-0
Robin van Leeuwen                  - Kees van Gelder                      0-1
Thomas Alvares                     - Ruud van Dijk                        0-1
Wim Vermeulen                      - Rob Dijkstra                         ½-1½
Thijs Michels                      - Eric Alvares                         1-0
Boaz van der Helm                  - Jaap Luyendijk                       0-1
Sophie Gieben                      - Martin Brummelkamp                   2-0

Ronde 1
Thijs Michels                      - Indy Nederlof                        1-0
Wim Vermeulen                      - Kynthia Orfanidis                    1-0
Thijs Michels                      - Wim Vermeulen                        2-0

Pagina's

Abonneren op RSS - Senioren