Jeugdkalender

3e ronde voorjaarscompetitie

Afdeling: 
Datum: 
Thursday 22 February 2018 - 18:15

Extern: Grand Prix Pionnetjes

Afdeling: 
Datum: 
Saturday 24 February 2018 - 12:30

Locatie: Basisschool Het Talent

GEEN JEUGDSCHAAK

Afdeling: 
Datum: 
Thursday 1 March 2018 - 18:15

4e ronde voorjaarscompetitie

Afdeling: 
Datum: 
Thursday 8 March 2018 - 18:15

5e ronde voorjaarscompetitie

Afdeling: 
Datum: 
Thursday 15 March 2018 - 18:15

6e ronde voorjaarscompetitie

Afdeling: 
Datum: 
Thursday 22 March 2018 - 18:15

GEEN CLUBAVOND

Afdeling: 
Datum: 
Thursday 29 March 2018 - 18:15

Extern: NK E

Locatie:

Afdeling: 
Datum: 
Friday 30 March 2018 - 09:00

Extern: Pupillendag HSB (FGH)

Afdeling: 
Datum: 
Monday 2 April 2018 - 09:00

Locatie:

7e ronde voorjaarscompetitie

Afdeling: 
Datum: 
Thursday 5 April 2018 - 18:15

Pages